256 | KOUPÁNÍ/PORTRÉT
MORAVEC Alois (1899 – 1987)
- starting price: 15 000 CZK
- hammer price: 19 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, oboustranný obraz, 37 x 49 cm, datace 1927, signováno vlevo dole A. Moravec 27.